Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas53468

Z życia przedszkola

Ze względów bezpieczeństwa oraz ochrony wizerunku naszych podopiecznych Galeria zdjęć dzieci oraz filmy i nagrania z zajęć, imprez i wycieczek udostępniona jest dla rodziców na mailu oraz na grupie w aplikacji WhatssApp mesennger założonych dla każdej grupy w żłobku i przedszkolu.

 

BAL KARNAWAŁOWY 2017

 

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA 2017

 

ŚWIĄTECZNA DOGOTERAPIA

 

MIKOŁAJKI 2016

 

DOGOTERAPIA

 

PASUJEMY SIĘ NA PRZEDSZKOLAKA

 

URODZINY KLARY I FRANIA

 

DZIEŃ RODZINY 2016

W dniu 10.06.2016 dzieci z grup Pajacyki i Biedroneczki zaprosiły swoich kochanych rodziców na wystepy z okazji DNIA RODZINY. Dzieci pięknie wyśpiewały piosenki i wyrecytowały wierszyki, a na końcu odtańczyły taniec Pszczółki;-) A po występach zaprosiły rodziców na wspólny poczęstunek.

 

DZIEŃ DZIECKA 2016

Z okazji Dnia Dziecka szaleństwo nie było końca! Dzieci wybrały się do Krainy Marzeń, gdzie szalały po tunelach z piłkami i zjeżdżalniach, a po powrocie do przedszkola czekał ich słodki poczęstunek :-)

 

WARSZTATY W ELEKTROWNI

TEATRZYK PIPPI

 

BAL KARNAWAŁOWY 2016

 

WYCIECZKA DO STRAŻY POŻARNEJ

 

KOLOROWA SAŁATKA

 

WYCIECZKA DO MUZEUM WSI RADOMSKIEJ

W dniu 18.09.2015 z okazji rozpoczęcia nowego roku nauki przedszkolaki z "Kajtusia" udały się na wycieczkę i lekcję muzealną do Muzeum Wsi Radomskiej, gdzie upiekły samodzielnie pyszne bułeczki, a następnie zwiedzały muzeum i spacerowały z przewodnikiem.


 

ZAJĘCIA KULINARNE KOLOROWE KANAPKI

 

NA PLACU ZABAW

 

DZIEŃ DZIECKA

W dniu 12.06.2015 dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Krainy Marzeń żeby świętować swoje święto, czyli Dzień Dziecka! Zabawom i szaleństwom na zjeżdzialniach, jeździkach i huśtawkach nie było końca...

A po zabawie udały się na lody :-)

 

DZIEŃ MAMY I TATY

 

W dniu 29.05.2015 gr Pajacyki zaprosiła swoich kochanych rodziców na uroczytość z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki przygotowałyna tę okazję wspaniały program artystyczny - mnóstwo wesołych piosenek i wierszyków a potem zaprosiły rodziców na mały poczęstunek.

 

CHEMICZNE CZARY MARY

W dniu 17.04.2015 nasze przedszkole odwiedziły Panie czarodziejki i zaprezentowały dzieciom pokaz pt. Chemiczne Czary Mary. Przedszkolaki były zachwycone, chętnie oglądały i uczestniczyły w eksperymentach. Po zakończeniu pokazu zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.

 

TEATRZYK KOT W BUTACH

W dniu 20.03.2015 z okazji przyjścia Wiosny dzieci z Przedszkola "Kajtuś" odwiedził Teatrzyk kukiełkowy ze spektaklem pt. "Kot w butach". Wszystkie przedszkolaki były zachwycone teatrzykiem, z dużym zainteresowaniem obejrzały całe przedstawienie, a po jego zakończeniu chętnie pozowały do zdjęć z kukiełkami. 

 

 

PRZY OBIADKU

 

BAL KARNAWAŁOWY 2015