Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas27590

O nas

Witamy serdecznie w Przedszkolu i Żłobku "Kajtuś" !             

 

W naszej placówce zapewniamy opiekę nad dziećmi w godzinach od 6.30 do 17.00.

 

Przedszkole i Żłobek "Kajtuś" jest wyjątkowym miejscem przewidzianym dla wyjątkowych dzieci!

 

Przedszkole i Żłobek "Kajtuś" mieści się w cichej, spokojnej położonej z dala od miejskiego zgiełku dzielnicy Idalin. Dzieci przez cały rok mają do dyspozycji ogród z placem zabaw, zamknięty bez dostępu dla obcych.

 

W budynku mieszczą się 3 sale dla dzieci w wieku żłobkowym, oraz 2 sale dla dzieci w wieku przedszkolnym - połączone bezpośrednio z łazienkami. Wszystkie sale są widne i przestronne, przystosowane do pobytu dzieci, a przede wszystkim zostały zaprojektowane i wyposażone z myślą o ich bezpieczeństwie. Sale, plac zabaw oraz cała infrastruktura są wyposażone w przedmioty i zabawki oznaczone niezbędnymi atestami i certyfikatami, które zostały dostosowane do wieku dzieci.

 

W naszym Przedszkolu i Żłobku dzieci mają zapewnione 4 posiłki dziennie, w najmłodszych grupach oraz w przypadkach indywidualnych potrzeb opiekunki podają posiłek wcześniej uzgodniony lub dostarczony przez Rodziców lub Opiekunów dziecka.

 

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra zapewni każdemu maluchowi doskonałą opiekę i wspaniałą zabawę, a przede wszystkim bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój.

 

Rodzice mają możliwość obserwacji swoich pociech przez cały dzień ich pobytu przez internet.

 

Dzieci w naszym Przedszkolu i Żłobku zawsze robią coś interesującego i  nigdy się nie nudzą, z nami poznają świat !